OTOTASARIM.COM

Modern bir motorlu taşıtın fonksiyonel tasarımı ve geliştirilmesi, mühendisliğe dahil olan birçok farklı disiplinden büyük bir ekip tarafından yapılsa da otomotiv tasarımı, öncelikle araçların görsel görünümünü veya estetiğini geliştirmeye odaklanırken, ürün konseptlerinin oluşturulmasına da dahil olarak profesyonel bir meslek olarak sanat geçmişine ve endüstriyel tasarım diplomasına sahip olabilecek tasarımcılar tarafından yapılan taslak çalışmaları OtoTasarim.com da yer alır.

Full width home advertisement

Travel the world

Climb the mountains

Post Page Advertisement [Top]

BMW 328 Hommage Concept

BMW 328 Hommage Concept1936-1940 yıllarında 500 adet üretilen BMW 328 modelinden yola çıkılarak hazırlanan BMW 328 Hommage Concept, adında anlaşılabilecği gibi geçmişe saygı fikriyle hareket edilerek tasarlanmış bir otomobil.

Karbonfiber plastik karışımından hazırlanan gövde arabanın ağırlığının 780 kg gibi iddialı bir rakamda kalmasını sağlamış. Vision Connecteddrive tasarım anlayışıyla şekillenen 328 Hommage, geçmiş dönem yarış otomobillerine gösterilen saygı ile abartılı sayılabilecek hava olukları ve şu anki araçlarda pekgörmeye alışık olmadığımız kaputta yer alan deri kayışlar ile enteresan bir çizgi yakalamış.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]