OTOTASARIM.COM

Modern bir motorlu taşıtın fonksiyonel tasarımı ve geliştirilmesi, mühendisliğe dahil olan birçok farklı disiplinden büyük bir ekip tarafından yapılsa da otomotiv tasarımı, öncelikle araçların görsel görünümünü veya estetiğini geliştirmeye odaklanırken, ürün konseptlerinin oluşturulmasına da dahil olarak profesyonel bir meslek olarak sanat geçmişine ve endüstriyel tasarım diplomasına sahip olabilecek tasarımcılar tarafından yapılan taslak çalışmaları OtoTasarim.com da yer alır.

Full width home advertisement

Travel the world

Climb the mountains

Post Page Advertisement [Top]

Portfolyonuzu olusturun

Portfolyonuzu olusturun


Çizimlerinizi paylaşabileceğiniz sadece sizin çalışmalarınızın yer aldığı bir portfolyo istiyorsanız, aşağıdaki bilgilerle beraber ototasarim@ototasarim.com e-posta adresine göndermeniz yeterli.

Ad-Soyad, e-posta adresiniz, varsa web adresiniz ve sizi anlatan kısa bir yazı ile yayınlanmasını istediğiniz çalışmalarınızı gönderebilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI: Çalışmalarınız içerisinde başka bir çizimden uyarlama mevcutsa ilgili çalışmayı da e-postanız içerisine ekleyip belirtiniz. Aksi bir durumda sayfanız yayından kaldırılacaktır.

Örnek sayfa: www.ototasarim.com/okan_ozgur

Yayınlanmasını istediğiniz çalışmalarınızı ototasarim@ototasarim.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Bol çizimler.

Bottom Ad [Post Page]