OTOTASARIM.COM

Modern bir motorlu taşıtın fonksiyonel tasarımı ve geliştirilmesi, mühendisliğe dahil olan birçok farklı disiplinden büyük bir ekip tarafından yapılsa da otomotiv tasarımı, öncelikle araçların görsel görünümünü veya estetiğini geliştirmeye odaklanırken, ürün konseptlerinin oluşturulmasına da dahil olarak profesyonel bir meslek olarak sanat geçmişine ve endüstriyel tasarım diplomasına sahip olabilecek tasarımcılar tarafından yapılan taslak çalışmaları OtoTasarim.com da yer alır.

Full width home advertisement

Travel the world

Climb the mountains

Post Page Advertisement [Top]

Aston Martin DBC Concept (Samir Sadikhov)

Aston Martin DBC Concept (Samir Sadikhov)

Aston Martin DBC Concept projesi Samir Sadıkhov'a Ferrari World Design Contest 2012'de ikincilik ödülü getiren Ferrari Xezri Concept çalışmasına ait altyapı üzerine kurulmuş. Tamamen kişisel bir deneme olan DBC Concept, markaya ait süper otomobil geliştirmesi olarak ortaya çıkmış.

Kaynak: samirsadikhov.com

1 yorum:

  1. The early phases of R&D aren’t usually pretty, and this system was no exception, assembled actually out of parts we’d discovered mendacity round on shelves. The highly effective lasers wanted to print in metal require enormous energy and cooling systems , the print space needs to be flooded with inert gasoline, and the system needs to hypoallergenic duvet insert be resistant to fireplace . 3D Systems and Stratasys were fast to recognise the opportunity, and rapidly developed their own consumer-level printers. It was an excellent transfer, and by 2011 their beforehand flat revenues were growing by 50% a 12 months.

    YanıtlaSil

Bottom Ad [Post Page]