OTOTASARIM.COM

Modern bir motorlu taşıtın fonksiyonel tasarımı ve geliştirilmesi, mühendisliğe dahil olan birçok farklı disiplinden büyük bir ekip tarafından yapılsa da otomotiv tasarımı, öncelikle araçların görsel görünümünü veya estetiğini geliştirmeye odaklanırken, ürün konseptlerinin oluşturulmasına da dahil olarak profesyonel bir meslek olarak sanat geçmişine ve endüstriyel tasarım diplomasına sahip olabilecek tasarımcılar tarafından yapılan taslak çalışmaları OtoTasarim.com da yer alır.

Full width home advertisement

Travel the world

Climb the mountains

Post Page Advertisement [Top]

Ferrari Xezri Concept (Samir Sadikhov)

Ferrari Xezri Concept (Samir Sadikhov)

TurkDesignStudio.com takipçilerinin çok iyi tandığı Samir (Enes) Sadıkhov'un Ferrari projesi yenilikçi ve markanın özünden kopmadan tasarlanmış. Aşırı performans talebini karşılayabilen ve teknolojiyi en üst seviyede kullanmayı amaçlayan Xezri, basit, saf, özgün ve zarif çizgileri bir arada sunabilen Ferrari'nin mirasını geleceğe taşıyabilecek bir araba olarak ortaya çıkartılmış.

Samir Sadıkhov bu çalışması ile Ferrari World Design Contest 2012'de Kim Cheong Ju'dan sonra ikinci olarak büyükbir başarı elde etmiştir.

Kaynak: samirsadixov.blogspot.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]