OTOTASARIM.COM

Modern bir motorlu taşıtın fonksiyonel tasarımı ve geliştirilmesi, mühendisliğe dahil olan birçok farklı disiplinden büyük bir ekip tarafından yapılsa da otomotiv tasarımı, öncelikle araçların görsel görünümünü veya estetiğini geliştirmeye odaklanırken, ürün konseptlerinin oluşturulmasına da dahil olarak profesyonel bir meslek olarak sanat geçmişine ve endüstriyel tasarım diplomasına sahip olabilecek tasarımcılar tarafından yapılan taslak çalışmaları OtoTasarim.com da yer alır.

Full width home advertisement

Travel the world

Climb the mountains

Post Page Advertisement [Top]

Maybach Berline Concept

Maybach Berline Concept
Los Angeles Design Challenge 2011 için tasarlanan Maybach Berline, Cinderella masalından günümüze gelmiş son teknolojiyi gelecekçi bir yaklaşımla bünyesinde barındıran bir kül kedisi faytonu olarak, Christopher Ottersbach, Philipp Haban, Jan Kaul'un kaleminde hayat bulmuş.

LA Design Challenge hakkında:

Sekiz yıldır sürdürülen LA Design Challenge bir grup tasarım stüdyosu yöneticilerinden oluşan "Los Angeles Tasarum Kurulu Yöneticileri"nden oluşur. Dünyanın dört bir yanından davet edilen tasarım stüdyolarının katılımıyla gerçekleştirilen yarışmaya bu sene Almanya, Japonya ve ABD'den gelen çalışmalar "Hollywood'un En Yeni Film Arabası" teması ile yarıştı. Çalışmalar, hedef kitleye veya markaya dair hayal gücü seviyesi,aracın karakter gelişimi, aracın film içerisinde marka kimliğini nasıl yansıttığı ile hikaye tekniği, araba ve karakter birleşimi gibi çeşitli faktörler dikkate alınarak değerlendirilecekler. Tom Matamo, Mark West, Steward Reed ve Jay Shuster bu yılki kurulu oluşturuyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]